
Emperoemp.1100-S стақан жуатын машина
- Бар
- Коды:278978
948 180 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.1100-S шыны жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру орындарында стақандарды, шыныаяқтарды, ұсақ ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және тұрмыстық техниканы жуу үшін қолданылады. Модель сандық басқару панелімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Су, химия және энергия үнемдеу жүйесі
- Суық шаю
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Жабдықтың түрі | Шыны жуғыш машина |
| Материал | Болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 2700 Вт |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 720 мм |
| Салмақ | 40 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Жуу циклі | 90 / 120 / 180 сек. |
| Кассета өлшемі | 400х400 мм |
| Стақандар бойынша өнімділік | 1000 дана/сағ |
| Су төгетін сорғы (сорғы)Шаю құралының диспенсеріқуаттылығы | 2.75 кВТ |
- Бағасы: 948 180 ₸


