
Механикалық панелі бар OZTI OBY 35M PD шыныаяқ жуғыш машина
- Бар
- Коды:292556
782 973 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OBY 35M PD шыны жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі ыдыс-аяқ пен ас құралдарын жуу үшін, олармен жұмыс істегеннен кейін тазалауды және жууды қажет ететін ас үй ыдыстарын пайдаланумен байланысты ұйымдарда қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус, жуу ваннасы және бойлер тот баспайтын болаттан, шашыратқыштар арматураланған полипропиленнен жасалған.
Жеткізу көлеміне стақандар мен ас құралдарына арналған ұстағыштары бар жуу себеті, икемді су және су төгетін түтіктер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Фронтальды жүктеу түрі
- Жуу және шаю температурасын реттеуге арналған термостат
- Автоматты басқару
- Оңай іске қосу: резервуардағы суды және жылуды қамтамасыз ету үшін бір түйме
- Электр энергиясын, жуғыш заттарды және суды үнемдеу
- Кері клапандар жүйесі
- Гигиеналық жууға арналған ванна
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим:
- Жуу: 55-тен 60 ºС-қа дейін
- Шаю: 80-нен 85 ºС-қа дейін
- Сумен жабдықтау:
- Қысым: 2-ден 4 барға дейін
- Қосылу: 3/4 "
- Қорғау класы: IP X5
- Шудың максималды деңгейі: 70 дБ
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жуғыш заттардың үлестіргіші
- Су төгетін сорғы
- Тот баспайтын болаттан жасалған бүріккіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 073M.11000.AD |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Жуғыш заттың диспенсерішаю агентінің диспенсеріциклдегі су шығыны | 2.5 л |
| Қазандықтың сыйымдылығы | 2.8 л |
| Жуу ваннасының сыйымдылығы | 9.2 л |
| Қуат | 3.3 кВТ |
| Ваннаның қыздыру элементінің қуаты | 2 кВТ |
| Қазандықтың қуаты | 3 кВТ |
| Сорғының қуаты | 0.27 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ыстық суға қосуЛымаксималды стақан биіктігі | 200 мм |
| Өнімділік | сағатына 30 себет |
| Стақандар бойынша өнімділік | 500 дана/сағ |
| Кассета өлшемі | 350х350 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Қосылатын судың температурасы | 50 °C |
| Жуу циклі | 120 сек. |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 782 973 ₸


