
Фри картоптарына арналған мармит ATESY МФ-655/3
- Бар
- Коды:69461
301 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY МФ-655/3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен картопты көрсету, ыстық күйде ұстау және тарату үшін қолданылады. Модель өнімді жылытуға және жарықтандыруға арналған 2 инфрақызыл шаммен жабдықталған. Бұйым AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- жуынатын бөлменің үстінде орналасқан 2 инфрақызыл шам
- Пісірілген картопты орналастыруға арналған ваннада сақтау бөлімдерінің бөлінуін қамтамасыз ететін 2 қалқа бар
- Қалқаларды жылжытуға немесе қажет болған жағдайда алып тастауға болады
- Ваннаның тесілген түбі май қалдықтарының ағып кетуін қамтамасыз етеді
- Ваннаның астында орналасқан май жинайтын таба
- Биіктігі реттелетін тірек аяқтары (реттеу диапазоны ± 20 мм)
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиналмалы құрылым
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.7 кг |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 641 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 654 мм |
- Бағасы: 301 050 ₸


