
Фри картоптарын жылытуға арналған аппарат Remta R98
- Бар
- Коды:129019
211 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta R98 аппараты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңадан дайындалған фри картоптарын ыстық күйінде көрсетуге және күтіп ұстауға арналған. Модель қосу индикаторымен жабдықталған. Корпус, корпус қақпағы және себет тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 295 мм |
- Бағасы: 211 278 ₸


