
Қуырылған картопқа арналған мармит Gastrolux НМФ-2GN/S
- Бар
- Коды:89872
512 824 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux НМФ-2GN/S фри картоптарына арналған мармит қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Жабдық инфрақызыл жылытумен және жарықтандырумен жабдықталған. Құрылымы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 150 мм тереңдіктегі GN 1/1 асқазан сыйымдылығы және перфорацияланған мөлшерлеме кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қыздыру түрі: құрғақ
- Механикалық термореттегіш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.4 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 725 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 60 °С-қа дейін |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 512 824 ₸



