
Картоп-фри картобына арналған мармит Gastrolux МФ-108
- Бар
- Коды:347485
1 810 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Gastrolux МФ-108 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жаңа піскен картопты көрсету, ыстық күйде ұстау және тарату үшін қолданылады. Модель жоғарғы инфрақызыл жылытумен, жарықтандырумен, жылытылатын бетпен, ваннамен, алынбалы бөлгіштермен, перфорацияланған кірістірулермен және су төгетін сырғымалы науамен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 860 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Жарықтандырутемпературалық режим | +30-дан +60 °С-қа дейін |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Едендік |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 1 810 929 ₸


