
Фри картоптарына арналған мармит Grill Master Ф2пкэ
- Бар
- Коды:51352
366 724 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Фри картоптарына арналған мармит Grill Master Ф2пке қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында фри картоптарын жылыту үшін пайдаланылады. Модель керамикалық жылытумен және қаптарға арналған тұғырмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21603к / 108371 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 366 724 ₸


