
Фри картоптарын жылытуға және өлшеп-орауға арналған станция Grill Master Ф2ПКЭ тереңдігі 100 мм
- Бар
- Коды:42211
240 315 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ф2ПКЭ Grill Master станциясы дайын фри картоптарын жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Өнімді нәзік қыздыру жоғарыдан жүзеге асырылады - бұл қуырылған картопты сапасын жоғалтпай жеткілікті ұзақ уақыт ыстық күйінде сақтауға мүмкіндік береді. Қыздыру дәрежесін реттеуге болады. Модель тот баспайтын болаттан жасалған және жарықтандырумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Картопқа арналған ыдыстың өлшемдері: 650х530х100 мм
- Картоп салынған қаптарға арналған ұстаушылардың саны: 2
- Тэндер саны: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21603 / 108369 |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 240 315 ₸


