
Фри картоптарын жылытуға және өлшеп-орауға арналған станция Grill Master Ф2ПКЭ тереңдігі 200 мм
- Бар
- Коды:42212
302 292 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ф2ПКЭ Grill Master станциясы дайын фри картоптарын жылыту және жылы күйде ұстау үшін пайдаланылады. Өнімді нәзік қыздыру жоғарыдан жүзеге асырылады - бұл қуырылған картопты сапасын жоғалтпай жеткілікті ұзақ уақыт ыстық күйінде сақтауға мүмкіндік береді. Қыздыру дәрежесін реттеуге болады. Модель тот баспайтын болаттан жасалған және жарықтандырумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Картопқа арналған ыдыстың өлшемдері: 650х530х200 мм
- Картоп салынған қаптарға арналған ұстаушылардың саны: 2
- Тэндер саны: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21606 / 108370 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 302 292 ₸


