
Hurakan HKN-RH2 қуырылған картоп жылытқышы
- Бар
- Коды:84376
126 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RH2 француз фри жылытқышы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында өнімді жылытылған күйде қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сақтау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 390х660х580 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158716 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 550 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 126 238 ₸


