
Hurakan HKN-RH3 қуырылған картоп жылытқышы
- Бар
- Коды:91116
231 649 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RH3 француз фри жылытқышы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында өнімді жылытылған күйде қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сақтау үшін қолданылады. Модель картоп салынған пакеттерге арналған 5 бөлікпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 665 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 231 649 ₸


