
Ас үй стеллажы ATESY СТК-С-950.650.1600-02- Н-ПП
- Бар
- Коды:98299
186 464 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй стеллажы СТК-С-950.650.1600-02- Н-ПП сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Перфорацияланған сөрелер мен жақтау қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-С- 950.650.1600-02- Н-ПП (СТКН-950/650Р) |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тесілген |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 186 464 ₸


