
ATESY СКТ-С тәрелкелерге арналған сөре-1200-02- Н
- Бар
- Коды:98772
282 629 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СКТ-С асүй сөресі-1200-02- Н сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тәрелкелерді сақтауға арналған. Сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, торлары AISI 304 баспайтын болаттан жасалған штангадан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 180 тәрелкеге арналған сөрелер
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СК-С-1200-02- Н (СКТ-1/1200) |
| Биіктігі | 1670 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 282 629 ₸


