
Ас үй стеллажы ATESY СТК-С-950.400.1600-02
- Бар
- Коды:98789
131 567 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі СТК-С-950.400.1600-02 сериялы стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-С- 950.400.1600-02 (СТК-950/400) |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 131 567 ₸


