
Ас үй стеллажы ATESY СТК-С-1200.500.1600-02
- Бар
- Коды:94985
156 528 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі СТК-С-1200.500.1600-02 сериялы стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Тұтас сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-С-1200.500.1600-02 (СТК-1200/500) |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 156 528 ₸


