
Ас үй стеллажы ATESY СТК-С-1000.500.1800-02- Н
- Бар
- Коды:115354
165 106 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй стеллажы СТК-С-1000.500.1800-02- Н сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Тұтас сөрелер мен қаңқа қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан, аяқтары тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-С-1000.500.1800-02- Н (СТКН-1000/500/1800) |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 165 106 ₸


