
Ас үйге арналған сөре ATESY СТКН-950/400
- Бар
- Коды:30748
158 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY СТКН-950/400 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас үй ыдыстары мен оралған азық-түлік өнімдерін сақтауға арналған. Модель персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін иілген жиекпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм тот баспайтын болаттан және тірек аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған, астыңғы жағы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Төменгі жағындағы барлық сөрелер мырышталған арнамен нығайтылған
- Рамалық тіректер құрылымның қаттылығын арттыру үшін жиектері бүктелген бұрышты білдіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелерді орнату қадамы: 50 мм
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм-ге дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТКН- 950/400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.9 кг |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 24 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 158 959 ₸


