
Ас үй стеллажы ATESY СТК-С-600.400.1600-02- Н
- Бар
- Коды:98833
118 040 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй стеллажы СТК-С-600.400.1600-02- Н сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Сөрелер мен қаңқа қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, табан тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Тірек аяқтары биіктігі бойынша реттеледі, бұл тегіс емес беттің орнын толтыруға мүмкіндік береді
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Аяқтардың биіктігін реттеу: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-С- 600.400.1600-02- Н (СТКН-600/400) |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 118 040 ₸


