
Ас үй стеллажы ATESY СТК-П-1000.600.1600-02
- Бар
- Коды:222196
308 064 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі СТК-П-1000.600.1600-02 Престиж сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель 4 сөремен және 4 тірекпен жабдықталған. Тұтас сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм айналы AISI 201 тот баспайтын болаттан, аяқ тірегі пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелер мен қаңқа элементтерінің барлық жиектері бүгілген (қайырмалы), бұл құрастыру, пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде персоналдың жарақаттануын толығымен болдырмайды
- Күшейткіш арна сөренің қаттылығын арттырады және сөреге біркелкі бөлінген жүктемені арттырады
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Аяқтардың пластикалық негізі сөрені пайдаланған кезде еден жабынына зақым келтірмейді
- Тіректер құбыр түрінде жасалған
- Жиналмалы конструкция
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің биіктігін орнату қадамы: 50 мм
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
- Тіректер профилінің өлшемі: 40 мм
- Қаптаманың габариттері: 1020х620х200 / 1600х150х100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 310551 / СТК-П-1000.600.1600-02 (СТКН-1000/600-П) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40.6 кг |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 40 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас, ыдыстарға арналған |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 308 064 ₸


