
Ас үйге арналған сөре ATESY СТК-Л-900.500.1600-02- Н
- Бар
- Коды:249994
310 687 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі СТК-Л-900.500.1600-02- Н сериялы Люкс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жуу бөлімшелерінде, суық, ыстық цехтарда және басқа да өндірістік үй-жайларда ас үй жабдықтарын, ыдыс-аяқтарды және оралған тамақ өнімдерін сақтауға арналған. Модель 4 тіректен және 4 сөреден тұрады. Сөре тіректері 40х40 мм шаршы қимасы бар AISI 430 баспайтын болаттан, сөрелер AISI 430 тағамдық тот баспайтын болаттан, аяқ тіректері пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Күшейткіш арна сөренің қаттылығын арттырады және сөреге біркелкі бөлінген жүктемені арттырады
- Аяқтарда еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректер бар
- Аяқтардың пластикалық негізі сөрені пайдаланған кезде еден жабынына зақым келтірмейді
- Толығымен дәнекерленген құрылым
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тірек аяқтарының реттеу диапазоны: 20 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СТК-Л- 900.500.1600-02- Н (СТКН-900/500) |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 310 687 ₸


