КАЙМАН СК-241/1203 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:117525
149 126 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарКАЙМАН СК-241/1203 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
149 126 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-241/1203 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жабдықтарды, ас үй ыдыстарын және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм бұрыштан, сөрелері AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 149 126 ₸


