
КАЙМАН СК-251/1504 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:90723
153 247 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-251/1504 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жабдықтарды, ас үй ыдыстарын және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқа мырышталған бұрыштан, сөрелер - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұтас сөрелер
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 153 247 ₸


