
КАЙМАН СК-241/0906 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:73196
151 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-241/0906 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жабдықтарды, ас үй ыдыстарын және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм бұрыштан, сөрелері AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұтас сөрелер
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К-СКН-900/600 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.8 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 151 208 ₸


