
КАЙМАН СК-241/1503 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:117527
156 579 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-241/1503 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жабдықтарды, ас үй ыдыстарын және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған 40х40 мм бұрыштан, сөрелері AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.3 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 156 579 ₸


