
КАЙМАН СК-441/1204 ас үй стеллажы (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:76690
157 814 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-441/1204 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде әртүрлі жабдықтарды, ас үй ыдыстарын және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын бұрыштан, сөрелері AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Перфорацияланған сөрелер
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.6 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тесілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 157 814 ₸


