
КАЙМАН СКТ-241/0903 тәрелкелерге арналған сөре (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:118335
195 196 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СКТ-241/0903 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды кептіру және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен сөрелері AISI 430 тот баспайтын болаттан, тұғырығы AISI 307 тот баспайтын болаттан, кассеталары пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 200 табақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.7 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшінжақтау материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 195 196 ₸


