
КАЙМАН СКТ-251/1203 тәрелкелерге арналған сөре (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:84063
202 429 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СКТ-251/1203 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды кептіру және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мырышталған бұрыштан, сөрелері - AISI 430 тот баспайтын болаттан, тұғырығы - AISI 308 тот баспайтын болаттан, кассеталары - пластмассадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелердің биіктігі реттеледі
- Ылғал ыдыстардан келетін сұйықтықты жинауға арналған науа
- Қиғаштардың болмауы сөренің тұрақтылығына әсер етпейді
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 250 табақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К-СКТО-1200/300 |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшінжақтау материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 202 429 ₸


