
Ас үй стеллажы KAYMAN СК-221/0906
- Бар
- Коды:319118
203 935 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СК-221/0906 асүй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, ас үй аспаптары мен керек-жарақтарын, сондай-ақ арнайы температуралық режимді қажет етпейтін өнімдерді сақтауға арналған. Модель 4 сөремен, 4 тірекпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тіректер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған 40х40 құбырдан, сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелерді реттеу қадамы: 100 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 400 кг
- Қаптамадағы габариттері: 610х180х990 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.4 кг |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 150 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 980 мм |
- Бағасы: 203 935 ₸


