
Ас үй стеллажы KAYMAN СК-221/1105
- Бар
- Коды:233991
205 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СК-221/1105 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, ас үй техникасы мен керек-жарақтарын, сондай-ақ арнайы температуралық режимді қажет етпейтін өнімдерді сақтауға арналған. Модель 4 сөремен, 4 тірекпен және биіктік реттегіштері бар аяқтармен жабдықталған. Тіректер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған 40х40 құбырдан, сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелерді реттеу қадамы: 100 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 400 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33.3 кг |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 150 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 205 286 ₸


