
КАЙМАН СКТ-241/1203 тәрелкелерге арналған сөре (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:144651
241 258 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СКТ-241/1203 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды кептіру және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мырышталған бұрыштан, сөрелері - AISI 430 тот баспайтын болаттан, тұғырығы - AISI 308 тот баспайтын болаттан, кассеталары - пластмассадан жасалған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Сөрелердің реттелетін биіктігі
- Аяқтардың реттелетін биіктігі
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 250 табақ
- Сөрелерді реттеу қадамы: 100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1205х305х200 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша сөрелер
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36.6 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшінжақтау материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер саны | 5 |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 241 258 ₸


