
КАЙМАН СКТ-251/1503 тәрелкелерге арналған сөре
- Бар
- Коды:73221
242 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СКТ-251/1503 сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында табақтарды кептіру және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мырышталған бұрыштан, сөрелері - кассеталары бар AISI 430 тот баспайтын болаттан - пластмассадан, тұғырығы - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтар биіктік реттегіштерімен жабдықталған, бұл едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Жиналмалы қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 325 табақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44.2 кг |
| Биіктігі | 1830 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшінжақтау материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер саны | 5 |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 242 186 ₸


