
Асүйлік сөре Gastrolux СС-106/4П
- Бар
- Коды:69916
288 270 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СС-106/4П стеллажы тамақ өнеркәсібі, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік дүкендерде және өнеркәсіптік-өндірістік мекемелерде ыдыстарды, ас үй аспаптары мен керек-жарақтарын, сондай-ақ арнайы температуралық режимді қажет етпейтін өнімдерді сақтауға арналған. Қаңқа 40х40 тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген сөре
- Перфорацияланған сөрелер қатайтқыштармен нығайтылған
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Сөренің биіктігін 100 мм-ге арттыру
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте тұтас сөрелері бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54 келі |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 120 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тесілген |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 288 270 ₸


