
Асүйлік ас үй стеллажы Эконом СКК-10/5 ЭЦК-С
- Бар
- Коды:96833
94 425 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Азық-түлік технологиясы Эконом СКК-10/5 ЭЦК-С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін 4 тұтас сөремен және реттелетін тіректермен жабдықталған. Тіректер мырышталған болаттан жасалған бұрыштан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Сөрелердің биіктігін реттеу
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің биіктігін реттеу қадамы: 100 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,5 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Профиль бұрышының өлшемі: 38х38 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 140 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1030х530х80 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000126290 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.5 кг |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 35 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 94 425 ₸


