
ПишТех Эконом СКТ-11КЭ-2М тәрелкелеріне арналған сөре
- Бар
- Коды:101967
49 359 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эконом СКТК-11КЭ-2М тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тәрелкелерді сақтауға арналған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150281 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 760 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшін Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 49 359 ₸


