
Стақандарға арналған сөре ПишТех Эконом СКСК-3КЭ-2М
- Бар
- Коды:255466
49 761 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эконом СКСК-3КЭ-2М тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды сақтауға арналған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен және реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған болаттың бұрышынан, сөрелер хромдалған болат тордан, паллет баспайтын болаттан жасалған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 920х320х85 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Әрбір сөренің астына орнатуға арналған тұғырықтар
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 49 761 ₸


