
Стақандарға арналған сөре ПишТех Эконом СКСК-2КЭ-2М
- Бар
- Коды:101970
51 336 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эконом СКСК-2КЭ-2М тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды сақтауға арналған. Модель сұйықтықты жинауға арналған науамен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150261 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 51 336 ₸


