
СКН-12/5С4П-01 ас үй тағамдарына арналған ас үй сөресі
- Бар
- Коды:96871
174 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Тағамдық технологиялар Профи СКН-12/5С4П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын құбырдан, сөрелер қатайтқышпен нығайтылған AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,8 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 300 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1215х515х250 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000184607 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42.5 кг |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 75 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 174 985 ₸


