
Асүйлік ас үй стеллажы Эконом СКК-12/5 ЭЦК-П
- Бар
- Коды:128326
140 336 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Азық-түлік технологиясы Эконом СКК-12/5 ЭЦК-П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель 4 перфорацияланған сөремен және реттелетін тіректермен жабдықталған, бұл орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік береді. Тіректер мырышталған болаттан жасалған бұрыштан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Сөрелердің биіктігін реттеу
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің биіктігін реттеу қадамы: 100 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,8 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Профиль бұрышының өлшемі: 38х38 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 180 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1230х530х80 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000170798 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.5 кг |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 45 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тесілген |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 140 336 ₸


