
СКН-12/4С4П-01 ас үй тағамдарына арналған ас үй сөресі
- Бар
- Коды:90671
160 853 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Тағамдық технологиялар Профи СКН-12/4С4П-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын құбырдан, сөрелер қатайтқышпен нығайтылған AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,8 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 300 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1215х415х250 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000184606 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 75 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 160 853 ₸


