
Стақандарға арналған сөре ПишТех ЭКОНОМ СКСК-3КЭ-2М 90х30х91 см
- Бар
- Коды:259564
46 152 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Эконом СКСК-3КЭ-2М тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған болаттан жасалған бұрыштан, сөрелері хромдалған болат тордан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Төменгі сөренің астына тот баспайтын болаттан жасалған сұйықтықты жинауға арналған таба орнатылған
- Сонымен қатар, әр сөренің астына орнату үшін паллеттерді сатып алуға болады
- Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 920х320х85 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ЭКОНОМИКА СКСК-3КЭ-2М |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | торлар |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 46 152 ₸


