
Ас үйге арналған ас үйге арналған ас үй сөресі CCM-7/5 CCM-S стандарты
- Бар
- Коды:96842
89 041 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Тағамдық технологиялар стандарты СКК-7/5 СЦК-С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін 4 тұтас сөремен және реттелетін тіректермен жабдықталған. Тіректер мырышталған болаттан жасалған бұрыштан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Сөрелердің биіктігін реттеу
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің биіктігін реттеу қадамы: 100 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,8 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Профиль бұрышының өлшемі: 38х38 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 180 кг
- Қаптамадағы габариттері: 730х520х70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044655 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 45 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 89 041 ₸


