
Эконом СКТК-3КЭ-2М ас үй тағамдарына арналған сөре
- Бар
- Коды:287612
74 324 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі Азық-түлік технологиясы Эконом СКТК-3КЭ-2М қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқ пен керек-жарақтарды сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптаманың габариттері: 920х320х110 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150445 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 1210 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Сөрелер саны | 3 |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 74 324 ₸


