
Стақандарға арналған сөре ПишТех Стандарт СКСН-10Н-900
- Бар
- Коды:341258
94 980 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт СКСН-10Н-900 Тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды сақтауға арналған. Модель тот баспайтын болаттан жасалған сұйықтықты жинауға арналған науамен және тұрақты аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан жасалған, қалыңдығы 1,5 мм, торы қалыңдығы 1 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Бұйым бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 38х38 мм
- Тордың сыйымдылығы: 18 стақан
- Стақандардың диаметрі: 75-тен 85 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 905х305х80 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000243132 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 102 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 94 980 ₸


