
Стақандарға арналған сөре ПишТех Стандарт СКСН-2КС-2М
- Бар
- Коды:120013
89 788 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тағамдық технологиялар стеллажы СКСН-2КС-2М стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында стақандарды сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150258 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшін Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 89 788 ₸


