
Тарелкаларға арналған сөре ПишТех Стандарт СКТ-2КС-2М
- Бар
- Коды:121814
100 518 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стандарт СКТ-2КС-2М Тағамдық технологиялар стеллажы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тәрелкелерді сақтауға арналған. Модель пластиналарға арналған 2 тормен және тот баспайтын болаттан жасалған сұйықтықты жинауға арналған науамен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын бұрыштан, торлар хромдалған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың сыйымдылығы: 34 табақ
- Торларды орнату қадамы: 50 мм
- Қаптамадағы габариттері: 920х320х100 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қосымша паллет
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000150273 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13 келі |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Пластиналар үшін Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Сөрелер саны | 2 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | хромдалған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | ыдыс-аяққа арналған |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 100 518 ₸


