
СКН-9/4С4С стандартындағы ас үйге арналған ас үй сөресі
- Бар
- Коды:96819
102 881 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
СКН-9/4С4С ас үй сөресінің тағамдық технологиясы стандарты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, керек-жарақтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа тот баспайтын бұрыштан, сөрелер AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000042071 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.3 кг |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 50 келі |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 102 881 ₸


