
Пышақтарға арналған стерилизатор ATESY СТУ-2-36-02-1
- Бар
- Коды:220007
243 384 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерилизатор ATESY СТУ-2-36-02-1 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пышақтарды және басқа құралдарды зарарсыздандыруға арналған. Модель пышақтардың қауіпсіздігі үшін төмен қысымды бактерицидтік шамдармен, таймермен және құлыппен жабдықталған. Корпус AISI430 тот баспайтын болаттан, есік тоналды шыныдан, ұстағыш тот баспайтын болаттан, колба увиолды шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне пышақтардан басқа кез келген басқа металл ас үй құралдарын стерилизаторға орналастыруды қамтамасыз ететін тот баспайтын тор ұстағыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Төмен қысымды сынапты шам ДРБ 8-1
- Залалсыздандыру ультракүлгін сәулелердің әсерінен жүреді
- Есік ашылған кезде шамның жұмысын автоматты түрде өшіретін құрылғы
- Ұстағыш тор стерилизаторды санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Қабырғаға бекіту үшін
- Гофрленген картон қорапта жеткізіледі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның температурасы: +5-тен +40ºС-қа дейін
- Ток: 0,17 А
- Шамның бактерицидтік ағынының қуаты: 0,00016 кВТ
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 5000 сағат
- Таймер: 60 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 935х640х170 мм
- Пышақтың максималды ұзындығы:
- Қалам: 140 мм
- Жүзі: 280 мм
- Ұяшықтың ені: 9 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 36 дана. |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Қуат | 0.08 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 243 384 ₸



