
Пышақтарға арналған стерилизатор Abat СТН-18
- Бар
- Коды:118398
152 714 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақтарға арналған стерилизатор Abat СТН-18 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пышақтарды және басқа да ас үй жабдықтарын зарарсыздандыру және дезинфекциялау үшін қолданылады. Модель төмен қысымды ультракүлгін, озонсыз шаммен және тоналды қорғаныш әйнегі бар есікпен және механикалық құлыппен жабдықталған. Корпус пен ұстағыш тот баспайтын болаттан, шам колбасы увиолды шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жарық индикаторларын қосу және пайдалану
- Зарарсыздандыру процесі аяқталған кездегі дыбыстық индикация
- Есікті ашқан кезде зарарсыздандыру процесін автоматты түрде өшіру
- Алмалы-салмалы пышақ ұстағыш
Сипаттамалары:
- Таймер: 10 минуттан 60 минутқа дейін.
- Шамның бактерицидтік ағыны: 0,0021 кВТ
- Шамның орташа қызмет ету мерзімі: 8000 сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000000004 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 18 дана. |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 152 мм |
| Қуат | 0.03 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 152 714 ₸



