
Пышақтарға арналған стерилизатор Emperoemp.BST.002
- Бар
- Коды:124521
198 235 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерилизатор Emperoemp.BST.002 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пышақтар мен басқа да ас үй құралдарын зарарсыздандыру үшін қолданылады. Өңдеу СЭС талаптарына сәйкес ультракүлгін сәуленің көмегімен жүзеге асырылады. Корпус тот баспайтын болаттан, есіктер органикалық шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Металл тордан қорғалған сынапты УК-шамдар
- Есік ашылған кезде шамды өшіретін және жабылған кезде оны қосатын қорғаныс микроқосқышы
- Таймер 120 минутқа дейін
- Есіктер камераны толығымен жабады
Сипаттамалары:
- Пышақ жүзінің макс. ұзындығы: 310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 620 мм |
| Ені | 1022 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Тереңдігі | 131 мм |
| Түрі | ультракүлгін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 20 дана. |
- Бағасы: 198 235 ₸


