
Пышақтарға арналған стерилизатор Emperoemp.BST.001
- Бар
- Коды:124520
158 492 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стерилизатор Emperoemp.BST.001 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пышақтар мен басқа да ас үй құралдарын зарарсыздандыру үшін қолданылады. Өңдеу СЭС талаптарына сәйкес ультракүлгін сәуленің көмегімен жүзеге асырылады. Корпус тот баспайтын болаттан, есік органикалық шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Металл тордан қорғалған сынапты УК-шамдар
- Есік ашылған кезде шамды өшіретін және жабылған кезде оны қосатын қорғаныс микроқосқышы
- Таймер 120 минутқа дейін
- Есік камераны толығымен жабады
Сипаттамалары:
- Пышақ жүзінің макс. ұзындығы: 310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Пышақтардың сыйымдылығы | 10 дана. |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 131 мм |
| Қуат | 0.1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | ультракүлгін |
| Ені | 552 мм |
- Бағасы: 158 492 ₸


